• Göksu Mah. 637/30 No:12 Buca / İZMİR
  • Haftanın Her Günü
    Ücretsiz Danışmanlık
7/24 Saat Teknik sERVİS

0537 203 76 51

ESER TEKNİK

Cebinize Uygun Çözümler

Bakım, onarım, arıza tespit ve kurulumlar dahil olmak üzere hem konut hem de ticari mülkler için çeşitli servis hizmetleri sunuyoruz.

  • KLİMA SERVİSİ
  • KOMBİ SERVİSİ

KLİMA BAKIM SERVİSİ

BAKIM = SAĞLIK + VERİM + EKONOMİ
Bakımı yapılmayan klimalarımızın hem ömrü kısalıyor hem enerji sarfiyatı artıyor hem de sağlığımızı tehdit ediyor! Soğutma ve iklimlendirme ünitelerinin tam kapasitede çalışabilmesi için her Mevsimin başlangıcında, özellikle yüksek sıcaklıklı mevsime yaklaşan ilkbaharda periyodik klima servis bakımını mutlaka yaptırmamız gerekiyor.

KLİMA MONTAJ SERVİSİ

KLİMA KAPASİTE BELİRLEME = BTU
Eser Teknik Servisi olarak marka ayırt etmeden almış olduğunuz bütün klima modellerine, klima montaj servisi hizmeti vermektedir.
Günümüzde teknik anlamda yetersiz teknisyenler tarafından yapılan bir montaj klimanızın ömrüne enerji sarfiyatına ve hatta çeşitli kazalara sebep olmaktadır.

KLİMA ARIZALARI

Klimalarımızın düzgün çalışmasını, dış hava şartları etkiler mi?
Yaz konumunda cihazımız üflüyor ama soğutmuyor ?
Klima kumandadan açılmıyor?
Klima su akıtıyor? (İç ünite)
Klima su akıtıyor? (İç ünite)
Klimadan garip sesler geliyor?
Klima kışın ısıtmıyor?

KOMBİ SERVİSİ

Firmamız marka ayırt etmeden tüm kombi markalarına kombi teknik servisihizmeti sunmaktadır.
Değiştirdiğimiz orjinal yedek parçalara ve yaptığımız onarımlara, bilgisayarda kayıtları tutularak bir yıl garanti kapsamına almaktayız. Teknik personelimiz konusunda uzman ve gerekli belgelere sahiplerdir.

KOMBİ BAKIM SERVİSİ

Kış aylarında kesintisiz bir şekilde çalışan kombinizin sorunsuzca çalışması için kombi bakımları düzenli bir şekilde yapılmalıdır.Kombinizin bakımlarını kışa girerken ve kıştan çıkarken yaptırmak,sizi hem yüksek faturalardan kurtaracak hemde kombinizi olası arızalara karşı koruyacaktır.

KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ

Temiz hava kanalları evinizdeki havanın kalitesini artırır, bu da alerjiniz veya astımınız varsa önemlidir. Kış geldiği vakit, cebimizi yakan faturalarla karşılaşmamak için mutlaka kombi petek temizliği yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz.

ESER TEKNİK Klima & Kombi Servisi

Memnuniyetiniz Garantilidir.

0537 203 76 51

Sizin İçin UZMANLAŞTIK

Klima & Kombi Teknisyenlerimiz: